SALTmineCUP2023

SPORT MYŚLENICE, ul. Zdrojowa 9 Myślenice

27.05.2023r.

GROUP
SALTmineCUP2023
A
1
2
3
4
5
6
7
8
GROUP
SALTmineCUP2023
B
1
2
3
4
5
6
7
8
GROUP
SALTmineCUP2023
C
1
2
3
4
5
6
7
8
GROUP
SALTmineCUP2023
D
1
2
3
4
5
6
7
8
no.  1
group   A
8:45-9:00
field   1
no.  2
group   A
8:45-9:00
field   2
no.  3
group   A
8:45-9:00
field   3
no.  4
group   B
9:02-9:17
field   1
no.  5
group   B
9:02-9:17
field   2
no.  6
group   B
9:02-9:17
field   3
no.  7
group   A
9:19-9:34
field   4
no.  8
group   A
9:19-9:34
field   5
no.  9
group   A
9:19-9:34
field   6
no.  10
group   B
10:15-10:30
field   4
no.  11
group   B
10:15-10:30
field   5
no.  12
group   B
10:15-10:30
field   6
no.  13
group   A
10:32-10:47
field   1
no.  14
group   A
10:32-10:47
field   2
no.  15
group   A
10:32-10:47
field   3
no.  16
group   B
10:49-11:04
field   1
no.  17
group   B
10:49-11:04
field   2
no.  18
group   B
10:49-11:04
field   3
no.  19
group   A
11:06-11:21
field   4
no.  20
group   A
11:06-11:21
field   5
no.  21
group   A
11:06-11:21
field   6
no.  22
group   B
11:23-11:38
field   4
no.  23
group   B
11:23-11:38
field   5
no.  24
group   B
11:23-11:38
field   6
no.  25
group   A
11:40-11:55
field   1
no.  26
group   A
11:40-11:55
field   2
no.  27
group   A
11:40-11:55
field   3
no.  28
group   B
11:57-12:12
field   1
no.  29
group   B
11:57-12:12
field   2
no.  30
group   B
11:57-12:12
field   3
no.  31
group   A
12:14-12:29
field   4
no.  32
group   A
12:14-12:29
field   5
no.  33
group   A
12:14-12:29
field   6
no.  34
group   B
12:31-12:46
field   4
no.  35
group   B
12:31-12:46
field   5
no.  36
group   B
12:31-12:46
field   6
no.  37
group   A
12:48-13:03
field   1
no.  38
group   A
12:48-13:03
field   2
no.  39
group   A
12:48-13:03
field   3
no.  40
group   B
13:05-13:20
field   1
no.  41
group   B
13:05-13:20
field   2
no.  42
group   B
13:05-13:20
field   3
no.  43
group   A
13:22-13:37
field   4
no.  44
group   A
13:22-13:37
field   5
no.  45
group   A
13:22-13:37
field   6
no.  46
group   B
13:39-13:54
field   4
no.  47
group   B
13:39-13:54
field   5
no.  48
group   B
13:39-13:54
field   6
no.  49
group   A
13:56-14:11
field   1
no.  50
group   A
13:56-14:11
field   2
no.  51
group   A
13:56-14:11
field   3
no.  52
group   B
14:13-14:28
field   1
no.  53
group   B
14:13-14:28
field   2
no.  54
group   B
14:13-14:28
field   3
no.  55
group   A
14:30-14:45
field   4
no.  56
group   B
14:30-14:45
field   5
no.  57
group   C
8:45-9:00
field   4
no.  58
group   C
8:45-9:00
field   5
no.  59
group   C
8:45-9:00
field   6
no.  60
group   D
9:02-9:17
field   4
no.  61
group   D
9:02-9:17
field   5
no.  62
group   D
9:02-9:17
field   6
no.  63
group   C
9:19-9:34
field   1
no.  64
group   C
9:19-9:34
field   2
no.  65
group   C
9:19-9:34
field   3
no.  66
group   D
10:15-10:30
field   1
no.  67
group   D
10:15-10:30
field   2
no.  68
group   D
10:15-10:30
field   3
no.  69
group   C
10:32-10:47
field   4
no.  70
group   C
10:32-10:47
field   5
no.  71
group   C
10:32-10:47
field   6
no.  72
group   D
10:49-11:04
field   4
no.  73
group   D
10:49-11:04
field   5
no.  74
group   D
10:49-11:04
field   6
no.  75
group   C
11:06-11:21
field   1
no.  76
group   C
11:06-11:21
field   2
no.  77
group   C
11:06-11:21
field   3
no.  78
group   D
11:23-11:38
field   1
no.  79
group   D
11:23-11:38
field   2
no.  80
group   D
11:23-11:38
field   3
no.  81
group   C
11:40-11:55
field   4
no.  82
group   C
11:40-11:55
field   5
no.  83
group   C
11:40-11:55
field   6
no.  84
group   D
11:57-12:12
field   4
no.  85
group   D
11:57-12:12
field   5
no.  86
group   D
11:57-12:12
field   6
no.  87
group   C
12:14-12:29
field   1
no.  88
group   C
12:14-12:29
field   2
no.  89
group   C
12:14-12:29
field   3
no.  90
group   D
12:31-12:46
field   1
no.  91
group   D
12:31-12:46
field   2
no.  92
group   D
12:31-12:46
field   3
no.  93
group   C
12:48-13:03
field   4
no.  94
group   C
12:48-13:03
field   5
no.  95
group   C
12:48-13:03
field   6
no.  96
group   D
13:05-13:20
field   4
no.  97
group   D
13:05-13:20
field   5
no.  98
group   D
13:05-13:20
field   6
no.  99
group   C
13:22-13:37
field   1
no.  100
group   C
13:22-13:37
field   2
no.  101
group   C
13:22-13:37
field   3
no.  102
group   D
13:39-13:54
field   1
no.  103
group   D
13:39-13:54
field   2
no.  104
group   D
13:39-13:54
field   3
no.  105
group   C
13:56-14:11
field   4
no.  106
group   C
13:56-14:11
field   5
no.  107
group   C
13:56-14:11
field   6
no.  108
group   D
14:13-14:28
field   4
no.  109
group   D
14:13-14:28
field   5
no.  110
group   D
14:13-14:28
field   6
no.  111
group   C
14:30-14:45
field   1
no.  112
group   D
14:30-14:45
field   2
A GROUP
SALTmineCUP2023
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
Final B
3
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
Final C
5
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
Final D
7
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
A GROUP
mini scoreboard
Team
P
GF
GA
GD
PT
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
B GROUP
SALTmineCUP2023
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
Final B
3
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
Final C
5
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
Final D
7
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
B GROUP
mini scoreboard
Team
P
GF
GA
GD
PT
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
C GROUP
SALTmineCUP2023
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
Final B
3
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
Final C
5
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
Final D
7
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
C GROUP
mini scoreboard
Team
P
GF
GA
GD
PT
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
D GROUP
SALTmineCUP2023
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
Final B
3
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
Final C
5
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
Final D
7
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
D GROUP
mini scoreboard
Team
P
GF
GA
GD
PT
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Finals

WIELICKA ARENA LEKKOATLETYCZNA, ul. Bogucka 6 Wieliczka

28.05.2023r.

140
1A-2D
FT
P
141
1B-2C
FT
P
142
1C-2B
FT
P
146
1D-2A
FT
P
147
MATCH LOSER no.140-141
FT
P
151
MATCH LOSER no.142-146
FT
P
148
MATCH WINNER no.140-141
FT
P
152
MATCH WINNER no.142-146
FT
P
156
MATCH LOSER no.147-151
FT
P
158
MATCH LOSER no.148-152
FT
P
157
MATCH WINNER no.147-151
FT
P
160
MATCH WINNER no.148-152
FT
P
Final  A
137
3A-4D
FT
P
138
3B-4C
FT
P
139
3C-4B
FT
P
143
3D-4A
FT
P
144
MATCH LOSER no.137-138
FT
P
149
MATCH LOSER no.139-143
FT
P
145
MATCH WINNER no.137-138
FT
P
150
MATCH WINNER no.139-143
FT
P
153
MATCH LOSER no.144-149
FT
P
155
MATCH LOSER no.145-150
FT
P
154
MATCH WINNER no.144-149
FT
P
159
MATCH WINNER no.145-150
FT
P
Final  B
116
5A-6D
FT
P
117
5B-6C
FT
P
118
5C-6B
FT
P
122
5D-6A
FT
P
123
MATCH LOSER no.116-117
FT
P
127
MATCH LOSER no.118-122
FT
P
124
MATCH WINNER no.116-117
FT
P
128
MATCH WINNER no.118-122
FT
P
132
MATCH LOSER no.123-127
FT
P
134
MATCH LOSER no.124-128
FT
P
133
MATCH WINNER no.123-127
FT
P
136
MATCH WINNER no.124-128
FT
P
Final  C
113
7A-8D
FT
P
114
7B-8C
FT
P
115
7C-8B
FT
P
119
7D-8A
FT
P
120
MATCH LOSER no.113-114
FT
P
125
MATCH LOSER no.115-119
FT
P
121
MATCH WINNER no.113-114
FT
P
126
MATCH WINNER no.115-119
FT
P
129
MATCH LOSER no.120-125
FT
P
131
MATCH LOSER no.121-126
FT
P
130
MATCH WINNER no.120-125
FT
P
135
MATCH WINNER no.121-126
FT
P
Final  D
LEADER BOARD
SALTmineCUP2023
Place
Team