Puchar Fundacji Mali Mistrzowie 2021

Sport Myślenice, ul. Zdrojowa 9 Myślenice

22.05.2021

GROUP
Puchar Fundacji Mali Mistrzowie 2021
A
1
Sandecja Nowy Sącz
2
AP Progres Andrychów
3
AS Progress Kraków
4
Clepardia Kraków
5
Polonia Kraków
6
Orliki Myślenice
7
Futbol Brzączowice
8
AP Wieliczka
GROUP
Puchar Fundacji Mali Mistrzowie 2021
B
1
Hutnik Kraków
2
Pogoń Kraków
3
Pcimianka Pcim
4
AP Mam Talent Limanowa
5
APN Sportowiec Modlniczka
6
Dalin Myślenice
7
Raba Dobczyce
8
Górnik Wieliczka
no.  1
group   A
8:00-8:15
field   1
Sandecja Nowy Sącz
1
6
Polonia Kraków
no.  2
group   A
8:00-8:15
field   2
AP Progres Andrychów
5
0
Orliki Myślenice
no.  3
group   A
8:00-8:15
field   3
AS Progress Kraków
1
3
Futbol Brzączowice
no.  4
group   B
8:17-8:32
field   1
Hutnik Kraków
2
1
APN Sportowiec Modlniczka
no.  5
group   B
8:17-8:32
field   2
Pogoń Kraków
4
1
Dalin Myślenice
no.  6
group   B
8:17-8:32
field   3
Pcimianka Pcim
3
0
Raba Dobczyce
no.  7
group   A
8:34-8:49
field   1
Clepardia Kraków
2
1
AP Wieliczka
no.  8
group   A
8:34-8:49
field   2
Sandecja Nowy Sącz
1
1
Orliki Myślenice
no.  9
group   A
8:34-8:49
field   3
Polonia Kraków
2
0
Futbol Brzączowice
no.  10
group   B
8:51-9:06
field   1
AP Mam Talent Limanowa
3
0
Górnik Wieliczka
no.  11
group   B
8:51-9:06
field   2
Hutnik Kraków
1
1
Dalin Myślenice
no.  12
group   B
8:51-9:06
field   3
APN Sportowiec Modlniczka
2
1
Raba Dobczyce
no.  13
group   A
9:08-9:23
field   1
AP Progres Andrychów
2
0
AP Wieliczka
no.  14
group   A
9:08-9:23
field   2
AS Progress Kraków
1
1
Clepardia Kraków
no.  15
group   A
9:08-9:23
field   3
Sandecja Nowy Sącz
3
1
Futbol Brzączowice
no.  16
group   B
9:25-9:40
field   1
Pogoń Kraków
7
0
Górnik Wieliczka
no.  17
group   B
9:25-9:40
field   2
Pcimianka Pcim
7
0
AP Mam Talent Limanowa
no.  18
group   B
9:25-9:40
field   3
Hutnik Kraków
7
0
Raba Dobczyce
no.  19
group   A
9:42-9:57
field   1
Orliki Myślenice
0
4
AP Wieliczka
no.  20
group   A
9:42-9:57
field   2
Polonia Kraków
3
3
Clepardia Kraków
no.  21
group   A
9:42-9:57
field   3
AP Progres Andrychów
3
0
AS Progress Kraków
no.  22
group   B
10:00-10:15
field   1
Dalin Myślenice
7
0
Górnik Wieliczka
no.  23
group   B
10:00-10:15
field   2
APN Sportowiec Modlniczka
3
0
AP Mam Talent Limanowa
no.  24
group   B
10:00-10:15
field   3
Pogoń Kraków
0
2
Pcimianka Pcim
no.  25
group   A
10:17-10:32
field   1
Sandecja Nowy Sącz
1
2
AP Wieliczka
no.  26
group   A
10:17-10:32
field   2
Futbol Brzączowice
3
1
Clepardia Kraków
no.  27
group   A
10:17-10:32
field   3
Orliki Myślenice
2
2
AS Progress Kraków
no.  28
group   B
10:34-10:49
field   1
Hutnik Kraków
6
0
Górnik Wieliczka
no.  29
group   B
10:34-10:49
field   2
Raba Dobczyce
7
1
AP Mam Talent Limanowa
no.  30
group   B
10:34-10:49
field   3
Dalin Myślenice
0
1
Pcimianka Pcim
no.  31
group   A
10:51-11:06
field   1
Polonia Kraków
3
3
AP Progres Andrychów
no.  32
group   A
10:51-11:06
field   2
Sandecja Nowy Sącz
2
2
Clepardia Kraków
no.  33
group   A
10:51-11:06
field   3
AP Wieliczka
1
1
AS Progress Kraków
no.  34
group   B
11:08-11:23
field   1
APN Sportowiec Modlniczka
0
1
Pogoń Kraków
no.  35
group   B
11:08-11:23
field   2
Hutnik Kraków
8
0
AP Mam Talent Limanowa
no.  36
group   B
11:08-11:23
field   3
Górnik Wieliczka
0
8
Pcimianka Pcim
no.  37
group   A
11:25-11:40
field   1
Futbol Brzączowice
0
5
AP Progres Andrychów
no.  38
group   A
11:25-11:40
field   2
Orliki Myślenice
0
1
Polonia Kraków
no.  39
group   A
11:25-11:40
field   3
Sandecja Nowy Sącz
3
0
AS Progress Kraków
no.  40
group   B
11:42-11:57
field   1
Raba Dobczyce
0
4
Pogoń Kraków
no.  41
group   B
11:42-11:57
field   2
Dalin Myślenice
3
3
APN Sportowiec Modlniczka
no.  42
group   B
11:42-11:57
field   3
Hutnik Kraków
1
1
Pcimianka Pcim
no.  43
group   A
11:59-12:14
field   1
Clepardia Kraków
1
2
AP Progres Andrychów
no.  44
group   A
11:59-12:14
field   2
AP Wieliczka
0
3
Polonia Kraków
no.  45
group   A
11:59-12:14
field   3
Futbol Brzączowice
5
0
Orliki Myślenice
no.  46
group   B
12:16-12:31
field   1
AP Mam Talent Limanowa
0
5
Pogoń Kraków
no.  47
group   B
12:16-12:31
field   2
Górnik Wieliczka
0
3
APN Sportowiec Modlniczka
no.  48
group   B
12:16-12:31
field   3
Raba Dobczyce
2
1
Dalin Myślenice
no.  49
group   A
12:33-12:48
field   1
Sandecja Nowy Sącz
1
1
AP Progres Andrychów
no.  50
group   A
12:33-12:48
field   2
AS Progress Kraków
0
5
Polonia Kraków
no.  51
group   A
12:33-12:48
field   3
Clepardia Kraków
6
0
Orliki Myślenice
no.  52
group   B
12:50-13:05
field   1
Hutnik Kraków
0
4
Pogoń Kraków
no.  53
group   B
12:50-13:05
field   2
Pcimianka Pcim
1
3
APN Sportowiec Modlniczka
no.  54
group   B
12:50-13:05
field   3
AP Mam Talent Limanowa
1
4
Dalin Myślenice
no.  55
group   A
13:07-13:22
field   1
AP Wieliczka
1
0
Futbol Brzączowice
no.  56
group   B
13:07-13:22
field   2
Górnik Wieliczka
0
5
Raba Dobczyce
A GROUP
Puchar Fundacji Mali Mistrzowie 2021
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
Polonia Kraków
7
23
7
16
17
2
AP Progres Andrychów
7
21
5
16
17
3
AP Wieliczka
7
9
9
0
10
4
Sandecja Nowy Sącz
7
12
13
-1
9
Final B
5
Futbol Brzączowice
7
12
13
-1
9
6
Clepardia Kraków
7
16
12
4
9
7
AS Progress Kraków
7
5
18
-13
3
8
Orliki Myślenice
7
3
24
-21
2
A GROUP
mini scoreboard
Team
P
GF
GA
GD
PT
Sandecja Nowy Sącz
2
5
3
2
4
Clepardia Kraków
2
3
5
-2
1
Futbol Brzączowice
2
4
4
0
3
B GROUP
Puchar Fundacji Mali Mistrzowie 2021
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
Pogoń Kraków
7
25
3
22
18
2
Pcimianka Pcim
7
23
4
19
16
3
Hutnik Kraków
7
25
7
18
14
4
APN Sportowiec Modlniczka
7
15
8
7
13
Final B
5
Raba Dobczyce
7
15
18
-3
9
6
Dalin Myślenice
7
17
12
5
8
7
AP Mam Talent Limanowa
7
5
34
-29
3
8
Górnik Wieliczka
7
0
39
-39
0

Finals

Małopolska Arena Lekkoatletyczna, ul. Bogucka 6 Wieliczka

23.05.2021

60
1A-4B
FT
P
Polonia Kraków
3
APN Sportowiec Modlniczka
2
61
3A-2B
FT
P
AP Wieliczka
3
Pcimianka Pcim
4
62
2A-3B
FT
P
AP Progres Andrychów
1
Hutnik Kraków
0
66
4A-1B
FT
P
Sandecja Nowy Sącz
5
Pogoń Kraków
2
67
MATCH LOSER no.60-61
FT
P
APN Sportowiec Modlniczka
4
AP Wieliczka
2
71
MATCH LOSER no.62-66
FT
P
Hutnik Kraków
2
1
Pogoń Kraków
2
2
68
MATCH WINNER no.60-61
FT
P
Polonia Kraków
2
1
Pcimianka Pcim
2
2
72
MATCH WINNER no.62-66
FT
P
AP Progres Andrychów
4
2
Sandecja Nowy Sącz
4
3
76
MATCH LOSER no.67-71
FT
P
AP Wieliczka
2
Hutnik Kraków
6
78
MATCH LOSER no.68-72
FT
P
Polonia Kraków
3
2
AP Progres Andrychów
3
3
77
MATCH WINNER no.67-71
FT
P
APN Sportowiec Modlniczka
4
Pogoń Kraków
0
80
MATCH WINNER no.68-72
FT
P
Pcimianka Pcim
1
Sandecja Nowy Sącz
5
Final  A
57
5A-8B
FT
P
Futbol Brzączowice
3
Górnik Wieliczka
0
58
7A-6B
FT
P
AS Progress Kraków
1
3
Dalin Myślenice
1
4
59
6A-7B
FT
P
Clepardia Kraków
1
2
AP Mam Talent Limanowa
1
1
63
8A-5B
FT
P
Orliki Myślenice
1
Raba Dobczyce
5
64
MATCH LOSER no.57-58
FT
P
Górnik Wieliczka
1
4
AS Progress Kraków
1
3
69
MATCH LOSER no.59-63
FT
P
AP Mam Talent Limanowa
1
Orliki Myślenice
6
65
MATCH WINNER no.57-58
FT
P
Futbol Brzączowice
6
Dalin Myślenice
1
70
MATCH WINNER no.59-63
FT
P
Clepardia Kraków
4
Raba Dobczyce
2
73
MATCH LOSER no.64-69
FT
P
AS Progress Kraków
3
AP Mam Talent Limanowa
1
75
MATCH LOSER no.65-70
FT
P
Dalin Myślenice
1
Raba Dobczyce
4
74
MATCH WINNER no.64-69
FT
P
Górnik Wieliczka
1
Orliki Myślenice
6
79
MATCH WINNER no.65-70
FT
P
Futbol Brzączowice
1
Clepardia Kraków
4
Final  B
LEADER BOARD
Puchar Fundacji Mali Mistrzowie 2021
Place
Team
1
Sandecja Nowy Sącz
2
Pcimianka Pcim
3
AP Progres Andrychów
4
Polonia Kraków
5
APN Sportowiec Modlniczka
6
Pogoń Kraków
7
Hutnik Kraków
8
AP Wieliczka
9
Clepardia Kraków
10
Futbol Brzączowice
11
Raba Dobczyce
12
Dalin Myślenice
13
Orliki Myślenice
14
Górnik Wieliczka
15
AS Progress Kraków
16
AP Mam Talent Limanowa