Eliminacje do SALTmineCUP2023

Wielicka Arena Lekkoatletyczna, ul. Bogucka 6 Wieliczka

GROUP
Eliminacje do SALTmineCUP2023
A
1
Hutnik Kraków
2
AP WRS UNITED Rzeszów
3
NKP Podhale Nowy Targ
4
Błękitni Modlnica
5
Okocimski Brzesko
6
Prokocim Kraków
7
Gwarek Wieliczka
8
TS Węgrzce
GROUP
Eliminacje do SALTmineCUP2023
B
1
PAPN Kraków
2
Stal Rzeszów
3
AP Progres Andrychów
4
Sportowiec Modlniczka
5
Gdovia Gdów
6
Tempo Rzeszotary
7
Wieliczanka
8
AP Wieliczka
no.  1
group   A
9:00-9:15
field   1
Hutnik Kraków
8
0
Okocimski Brzesko
no.  2
group   A
9:00-9:15
field   2
AP WRS UNITED Rzeszów
6
0
Prokocim Kraków
no.  3
group   A
9:00-9:15
field   3
NKP Podhale Nowy Targ
1
1
Gwarek Wieliczka
no.  4
group   B
9:16-9:31
field   1
PAPN Kraków
3
0
Gdovia Gdów
no.  5
group   B
9:16-9:31
field   2
Stal Rzeszów
9
0
Tempo Rzeszotary
no.  6
group   B
9:16-9:31
field   3
AP Progres Andrychów
1
0
Wieliczanka
no.  7
group   A
9:32-9:47
field   1
Błękitni Modlnica
4
0
TS Węgrzce
no.  8
group   A
9:32-9:47
field   2
Hutnik Kraków
2
0
Prokocim Kraków
no.  9
group   A
9:32-9:47
field   3
Okocimski Brzesko
0
4
Gwarek Wieliczka
no.  10
group   B
9:48-10:03
field   1
Sportowiec Modlniczka
5
0
AP Wieliczka
no.  11
group   B
9:48-10:03
field   2
PAPN Kraków
2
0
Tempo Rzeszotary
no.  12
group   B
9:48-10:03
field   3
Gdovia Gdów
0
0
Wieliczanka
no.  13
group   A
10:04-10:19
field   1
AP WRS UNITED Rzeszów
6
0
TS Węgrzce
no.  14
group   A
10:04-10:19
field   2
NKP Podhale Nowy Targ
3
0
Błękitni Modlnica
no.  15
group   A
10:04-10:19
field   3
Hutnik Kraków
6
2
Gwarek Wieliczka
no.  16
group   B
10:20-10:35
field   1
Stal Rzeszów
9
0
AP Wieliczka
no.  17
group   B
10:20-10:35
field   2
AP Progres Andrychów
2
0
Sportowiec Modlniczka
no.  18
group   B
10:20-10:35
field   3
PAPN Kraków
0
0
Wieliczanka
no.  19
group   A
10:36-10:51
field   1
Prokocim Kraków
4
0
TS Węgrzce
no.  20
group   A
10:36-10:51
field   2
Okocimski Brzesko
0
3
Błękitni Modlnica
no.  21
group   A
10:36-10:51
field   3
AP WRS UNITED Rzeszów
0
0
NKP Podhale Nowy Targ
no.  22
group   B
10:52-11:07
field   1
Tempo Rzeszotary
3
0
AP Wieliczka
no.  23
group   B
10:52-11:07
field   2
Gdovia Gdów
0
4
Sportowiec Modlniczka
no.  24
group   B
10:52-11:07
field   3
Stal Rzeszów
5
2
AP Progres Andrychów
no.  25
group   A
11:08-11:23
field   1
Hutnik Kraków
8
0
TS Węgrzce
no.  26
group   A
11:08-11:23
field   2
Gwarek Wieliczka
0
0
Błękitni Modlnica
no.  27
group   A
11:08-11:23
field   3
Prokocim Kraków
2
1
NKP Podhale Nowy Targ
no.  28
group   B
11:24-11:39
field   1
PAPN Kraków
2
0
AP Wieliczka
no.  29
group   B
11:24-11:39
field   2
Wieliczanka
0
2
Sportowiec Modlniczka
no.  30
group   B
11:24-11:39
field   3
Tempo Rzeszotary
1
4
AP Progres Andrychów
no.  31
group   A
11:40-11:55
field   1
Okocimski Brzesko
0
8
AP WRS UNITED Rzeszów
no.  32
group   A
11:40-11:55
field   2
Hutnik Kraków
4
1
Błękitni Modlnica
no.  33
group   A
11:40-11:55
field   3
TS Węgrzce
0
9
NKP Podhale Nowy Targ
no.  34
group   B
11:56-12:11
field   1
Gdovia Gdów
0
5
Stal Rzeszów
no.  35
group   B
11:56-12:11
field   2
PAPN Kraków
0
2
Sportowiec Modlniczka
no.  36
group   B
11:56-12:11
field   3
AP Wieliczka
1
5
AP Progres Andrychów
no.  37
group   A
12:12-12:27
field   1
Gwarek Wieliczka
0
1
AP WRS UNITED Rzeszów
no.  38
group   A
12:12-12:27
field   2
Prokocim Kraków
3
0
Okocimski Brzesko
no.  39
group   A
12:12-12:27
field   3
Hutnik Kraków
5
0
NKP Podhale Nowy Targ
no.  40
group   B
12:28-12:43
field   1
Wieliczanka
0
11
Stal Rzeszów
no.  41
group   B
12:28-12:43
field   2
Tempo Rzeszotary
0
0
Gdovia Gdów
no.  42
group   B
12:28-12:43
field   3
PAPN Kraków
3
1
AP Progres Andrychów
no.  43
group   A
12:44-12:59
field   1
Błękitni Modlnica
0
3
AP WRS UNITED Rzeszów
no.  44
group   A
12:44-12:59
field   2
TS Węgrzce
0
2
Okocimski Brzesko
no.  45
group   A
12:44-12:59
field   3
Gwarek Wieliczka
0
1
Prokocim Kraków
no.  46
group   B
13:00-13:15
field   1
Sportowiec Modlniczka
1
5
Stal Rzeszów
no.  47
group   B
13:00-13:15
field   2
AP Wieliczka
0
3
Gdovia Gdów
no.  48
group   B
13:00-13:15
field   3
Wieliczanka
0
3
Tempo Rzeszotary
no.  49
group   A
13:16-13:31
field   1
Hutnik Kraków
2
3
AP WRS UNITED Rzeszów
no.  50
group   A
13:16-13:31
field   2
NKP Podhale Nowy Targ
6
1
Okocimski Brzesko
no.  51
group   A
13:16-13:31
field   3
Błękitni Modlnica
0
0
Prokocim Kraków
no.  52
group   B
13:32-13:47
field   1
PAPN Kraków
0
3
Stal Rzeszów
no.  53
group   B
13:32-13:47
field   2
AP Progres Andrychów
0
1
Gdovia Gdów
no.  54
group   B
13:32-13:47
field   3
Sportowiec Modlniczka
0
1
Tempo Rzeszotary
no.  55
group   A
13:48-14:03
field   1
TS Węgrzce
0
7
Gwarek Wieliczka
no.  56
group   B
13:48-14:03
field   2
AP Wieliczka
3
3
Wieliczanka
A GROUP
Eliminacje do SALTmineCUP2023
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
AP WRS UNITED Rzeszów
7
27
2
25
19
2
Hutnik Kraków
7
35
6
29
18
3
Prokocim Kraków
7
10
9
1
13
4
NKP Podhale Nowy Targ
7
20
9
11
11
Final B
5
Gwarek Wieliczka
7
14
9
5
8
6
Błękitni Modlnica
7
8
10
-2
8
7
Okocimski Brzesko
7
3
32
-29
3
8
TS Węgrzce
7
0
40
-40
0
B GROUP
Eliminacje do SALTmineCUP2023
Team
P
GF
GA
GD
PT
Final A
1
Stal Rzeszów
7
47
3
44
21
2
PAPN Kraków
7
10
6
4
13
3
AP Progres Andrychów
7
15
11
4
12
4
Sportowiec Modlniczka
7
14
8
6
12
Final B
5
Tempo Rzeszotary
7
8
15
-7
10
6
Gdovia Gdów
7
4
12
-8
8
7
Wieliczanka
7
3
20
-17
3
8
AP Wieliczka
7
4
30
-26
1

Finals

60
1A-4B
FT
P
AP WRS UNITED Rzeszów
4
Sportowiec Modlniczka
2
61
3A-2B
FT
P
Prokocim Kraków
5
PAPN Kraków
1
62
2A-3B
FT
P
Hutnik Kraków
2
AP Progres Andrychów
1
66
4A-1B
FT
P
NKP Podhale Nowy Targ
0
Stal Rzeszów
3
67
MATCH LOSER no.60-61
FT
P
PAPN Kraków
0
Sportowiec Modlniczka
1
71
MATCH LOSER no.62-66
FT
P
AP Progres Andrychów
1
NKP Podhale Nowy Targ
2
68
MATCH WINNER no.60-61
FT
P
Prokocim Kraków
0
AP WRS UNITED Rzeszów
4
72
MATCH WINNER no.62-66
FT
P
Hutnik Kraków
3
Stal Rzeszów
1
76
MATCH LOSER no.67-71
FT
P
PAPN Kraków
0
1
AP Progres Andrychów
0
0
78
MATCH LOSER no.68-72
FT
P
Prokocim Kraków
0
Stal Rzeszów
1
77
MATCH WINNER no.67-71
FT
P
Sportowiec Modlniczka
1
NKP Podhale Nowy Targ
0
80
MATCH WINNER no.68-72
FT
P
AP WRS UNITED Rzeszów
4
Hutnik Kraków
0
Final  A
57
5A-8B
FT
P
Gwarek Wieliczka
6
AP Wieliczka
0
58
7A-6B
FT
P
Okocimski Brzesko
0
Gdovia Gdów
3
59
6A-7B
FT
P
Błękitni Modlnica
2
Wieliczanka
0
63
8A-5B
FT
P
TS Węgrzce
0
Tempo Rzeszotary
4
64
MATCH LOSER no.57-58
FT
P
Okocimski Brzesko
3
AP Wieliczka
0
69
MATCH LOSER no.59-63
FT
P
Wieliczanka
0
2
TS Węgrzce
0
0
65
MATCH WINNER no.57-58
FT
P
Gdovia Gdów
1
1
Gwarek Wieliczka
1
2
70
MATCH WINNER no.59-63
FT
P
Błękitni Modlnica
5
Tempo Rzeszotary
0
73
MATCH LOSER no.64-69
FT
P
AP Wieliczka
4
TS Węgrzce
1
75
MATCH LOSER no.65-70
FT
P
Gdovia Gdów
1
Tempo Rzeszotary
2
74
MATCH WINNER no.64-69
FT
P
Okocimski Brzesko
3
Wieliczanka
2
79
MATCH WINNER no.65-70
FT
P
Gwarek Wieliczka
0
3
Błękitni Modlnica
0
2
Final  B
LEADER BOARD
Eliminacje do SALTmineCUP2023
Place
Team
1
AP WRS UNITED Rzeszów
2
Hutnik Kraków
3
Stal Rzeszów
4
Prokocim Kraków
5
Sportowiec Modlniczka
6
NKP Podhale Nowy Targ
7
PAPN Kraków
8
AP Progres Andrychów
9
Gwarek Wieliczka
10
Błękitni Modlnica
11
Tempo Rzeszotary
12
Gdovia Gdów
13
Okocimski Brzesko
14
Wieliczanka
15
AP Wieliczka
16
TS Węgrzce